Lars Petter Sjöström gouache

258484

SJÖSTRÖM, Lars Petter (1820-96): Hyperion från Stockholm, Captn Arnold Friberg, signerad och daterad LP Sjöström 1886, gouache, 53x77 cm

Färgbortfall

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Rum 4

Lars Petter Sjöström gouache

Budhistorik (3 bud)

1389518
5 200
1388890
3 800
1385500

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.