Carl- Fredrik Reuterswärd lackvarell

258481

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Asteroiderna", signerad, daterad med etikett a tergo 1973, lackvarell, 59x27,5 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Budhistorik (35 bud)
1389781
16 000
1389783
16 000
1389781
15 500
1389782
15 000
1389781
14 500

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.