Albert Berg oljemålning

258479

BERG, Albert (1832-1916): Skärgårdmotiv, signerad och daterad -94, olja på duk, 67x104 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Albert Berg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1389542
5 000
1389642
5 000
1389542
4 800
1389641
4 600
1389542
4 400

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.