Skrattstol

258470

STOL, omkring 1800, sk. skrattstol, provinsarbete, bonat lövträ, läderklädd sits, sitthöjd 45 cm

Skador och lagningar

Rum 12

Skrattstol

Budhistorik (24 bud)
1389393
1389392
1 900
1389391
1 800
1389389
1 700
1389384
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.