Kornisch 1800-tal

258468

KORNISCH, 1800-tal, gustaviansk stil, träskuren dekor, delvis genombruten, vitmålad och förgylld, längd 150x11 cm

Ytslitage och sprickor

Diverse

Rum 6

Kornisch 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
1389516
1389515
2 400
1389483
1389476
1 600
1389253

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.