Maria Boczewska färglitografi

258465

BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Stilleben med gul lök, signerad Boczewska, 150/250, färglitografi, bladmått ca 56x77 cm

Fack 3

Maria Boczewska färglitografi
Budhistorik (6 bud)
1389064
550
1388993
500
1389063
450
1388993
1388702

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.