Cornelis Corneille färglserigrafi

258464

CORNEILLE, Cornelis (1922-2010): Figurscen, signerad och daterad Corneille 81, 69/150, färgserigrafi, bladmått ca 65x51 cm

Fack 18

Budhistorik (16 bud)
1387095
1387162
1387095
1 900
1384032
1 800
1387094
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.