K G Nilsson färgseriegrafi

258462

NILSON, K-G (född 1942): Gult partitur, signerad och daterad K G Nilsson 1990, 35/100, färgserigrafi, ca 48x60 cm

Fack 6

K G Nilsson färgseriegrafi
Budhistorik (16 bud)
1389124
1386941
1389123
1386941
900
1386672
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.