Oscar Reuterswärd färglitografi

258461

REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002): Omöjlig figur i rosa, signerad Oscar Reuterswärd, 152/190, färglitografi, bladmått ca 95x62 cm

Obetydliga pappersskador

Fack 9

Budhistorik (24 bud)
1388897
1 600
1388883
1388896
1388883
1 400
1388895
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.