Gabarron färglitografier

258459

GABARRON (Spanien, samtida): 5 st, Kompositioner, komplett mapp Las Musas, signerade Gabarron, 37/99, färglitografier, bladmått ca 50x70 cm

Rum 1

Gabarron färglitografier

Budhistorik (9 bud)
1388835
1387708
1387101
1387101
1387707
750

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.