Håkan Bull gouache

258456

BULL, Håkan (född 1953):"Amarnienne X", signerad och daterad Håkan Bull 1987, gouache, ca 50x65 cm

Smärre fläckar

Konst, Måleri

Håkan Bull gouache
Budhistorik (1 bud)

1386805
2014-08-06 22:21:08

2014-08-10 kl 21:18
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.