C Göran Karlsson färglitografi

258455

KARLSSON, Göran, C (född 1944): Komposition, signerad och daterad C Göran Karlsson -84, 129/200, färglitografi, bladmått ca 80x60 cm

Fack 9

Budhistorik (16 bud)
1388880
1 300
1388879
1388879
900
1388870
850
1388856

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.