Gert Marcus seriegrafier

258454

MARCUS, Gert (född 1914-2008): 2 st, ur Di-Edersekvensen, signerade och numrerade, serigrafi, bladmått respektive ca 62x61,5 cm

Smärre hanteringsveck, ett blad med fläck

Fack 6

Gert Marcus seriegrafier

Budhistorik (20 bud)
1388969
1 400
1388957
1 300
1388862
1388901
1388862

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.