Gert Markus seriegrafier

258453

MARCUS, Gert (född 1914-2008): 2 st, ur Di-Edersekvensen, signerade och numrerade, serigrafi, bladmått respektive ca 62x61,5 cm

Smärre hanteringsveck, ett blad med ett hörn med obetydlig fuktfläck i marginal

Allmoge

Fack 6

Gert Markus seriegrafier

Budhistorik (23 bud)
1388960
1 800
1388950
1 700
1388902
1 600
1388362
1388899
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.