Sven Erixon färglitografi

258452

ERIXON, Sven, X:et (1899-1970): Karneval, signerad Xet, 105/350, färglitografi, ca 43x44 cm

Fack 7

Sven Erixon färglitografi
Budhistorik (6 bud)
1388885
550
1388433
500
1386347
450
1386149
1385001

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.