Sven Erixon färglitografi

258451

ERIXON, Sven, X:et (1899-1970): Utsikt från fönster, signerad Sven Erixon, 121/150, färglitografi, ca 56x43 cm

Fack 6

Sven Erixon färglitografi
Budhistorik (14 bud)
1387862
1 700
1387204
1 600
1385460
1384563
1 400
1385367
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.