Tom Krestensen akvarell

258449

KRESTENSEN, Tom (född1927): Kustvy, signerad och daterad Tom Krestensen, akvarell, ca 45x60 cm

Fack 7

Tom Krestensen akvarell
Budhistorik (7 bud)
1385406
700
1387429
650
1385406
600
1386940
550
1385406
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.