Karmstolar

258446

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, skuren valnöt, läderklädda, sitthöjd 46 cm

Slitage, skador och fläckar

Rum 2

Karmstolar

Budhistorik (8 bud)
1389057
850
1386186
1386186
750
1388803
700
1386186
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.