Spegel 1800-tal

258445

SPEGEL, 1800-tal, sengustaviansk, bronserad och bemålad, delvis träskuren dekor, höjd 157x72 cm

Ett glas senare, senare förgyllning och bemålning

Speglar

Rum 7

Spegel 1800-tal

Budhistorik (22 bud)
1388849
5 200
1388850
5 000
1388849
4 600
1388848
4 400
1388265
4 200

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.