Ikon Ryssland

258443

IKON, Ryssland, med silverrisa, stämplad St. Petersburg 1827, mästarstämplad C T.C., 31x28 cm

Smärre skador, krackeleringar, smärre färgbortfall, bucklor

Konst, Skulptur, Silver, Diverse

Rum 3

Ikon Ryssland

Budhistorik (14 bud)
1388174
6 800
1389078
6 800
1388174
6 600
1389073
6 400
1388174
6 200

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.