Toalett 1800-tal

258441

TOALETT, 1800-tal, massiv mahogny, senare ombyggd, höjd 48, diameter 41 cm

Skador, saknar insats

Diverse

Rum 3

Toalett 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

1388480
2014-08-09 17:21:19

2014-08-10 kl 20:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.