Ljusstakar förgyllda

258438

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, höjd 28 cm

Bruksslitage

Belysning, Ljusstakar

Monter 16

Ljusstakar förgyllda

Budhistorik (6 bud)
1389196
1389012
1389010
1 800
1388697
1385178

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.