Oidentifierad konstnär oljemålning

258437

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kosackdans, olja på plåt, 29x37,5 cm

Färgbortfall och retuscher

Konst, Måleri

Fack 14

Budhistorik (4 bud)

1385957
1384784
1384357
750
1384092

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.