Ljusstakar 1800-talets första hälft

258436

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, mässing, svarvad dekor, höjd 24 cm

Bruksslitage

Belysning, Ljusstakar

Monter 16

Budhistorik (1 bud)

1385180
2014-08-03 22:10:18
500

2014-08-10 kl 17:40
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.