Ljusstakar rokoko Holland

258435

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-talets mitt, rokoko, tenn, Holland, otydliga stämplar, höjd 20 cm

Bruksslitage

Belysning, Ljusstakar

Monter 16

Ljusstakar rokoko Holland

Budhistorik (7 bud)
1388758
1388757
550
1388756
500
1388151
450
1386823

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.