Skålfat 1950/60-tal

258433

SKÅLFAT, 1950/60-tal, Uppsala-Ekeby, handmålad dekor, delvis med förgyllning, höjd 9,5, 43x33,5 cm

Keramik/Porslin

Monter 16

Skålfat 1950/60-tal

Budhistorik (5 bud)
1388830
500
1388793
450
1388677
1386099
1384040

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.