Bengt Fransson oljemålning

258431

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Dans Café Paris", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 27x21,5 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1389162
3 200
1389161
1389159
2 800
1389157
2 600
1389154
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.