Carl Brandt oljemålning

258430

BRANDT, Carl (1852-1930): Insjölandskap med fäbod, signerad och daterad C. Brandt 1912, olja på duk, 74x92 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1384160
2014-08-02 12:46:12

2014-08-10 kl 20:21
Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.