Ivar Morsing oljemålning

258429

MORSING, Ivar (1919-2009): Blådis, Provence, osignerad, olja på pannå, 38x46 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1388785
1 600
1388699
1387251
1 400
1385646
550
1385194
500

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.