Brefkortsalbum

258428

BREFKORTSALBUM, ca 275 vykort, mestadels europeiska huvudstäder, 1900-talets början, monterade i två album
PROVENIENS: Har tillhört Anna Liljefors (gift med Bruno Liljefors)

Diverse

Monter 16

Brefkortsalbum

Budhistorik (3 bud)

1389071
1388222
1385762

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.