Matbord

258427

MATBORD, 1900-talet första hälft, fanér i mahogny, sarg med lådor, utragbar, höjd ca 77, 87x124-231 cm

Utfällbara skivor med slitage

Rum 9

Matbord

Budhistorik (1 bud)

1388800
2014-08-10 10:43:06
500

2014-08-10 kl 15:20
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.