Tellurium

258426

TELLURIUM, 1920/30-tal, på grönlackerad fot, oljelampa märkt Kosmos Brenner, höjd 59 längd 65 cm

Bruksslitage

Nautica/Technica

Kundcenter

Tellurium

Budhistorik (18 bud)
1388947
7 200
1388925
7 000
1388925
6 800
1388946
6 600
1388925
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.