Ljusstakar Louis Philippe

258420

LJUSSTAKAR, 1 par, 1830-tal, Louis Philippe, Frankrike, brons, brännförgyllda, höjd 32 cm

Belysning, Ljusstakar

Monter 16

Ljusstakar Louis Philippe

Budhistorik (21 bud)
1389054
10 500
1389052
10 000
1389053
10 000
1389052
9 400
1389051
9 200

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.