Tyra Lundgren skulptur

258419

TYRA LUNDGREN (1897-1979): Fågel, monogramsignerad TL och otydligt daterad, stengods, delvis glaserad, på stensockel, höjd inklusive sockel ca 14 cm

Konst, Skulptur

Monter 16

Tyra Lundgren skulptur

Budhistorik (15 bud)
1388929
1388913
1388572
1 700
1388202
1 600
1388201

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.