Bengt Lindström färglitografi

258417

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, färglitografi, 150/150, 73x53 cm

Fack 9

Bengt Lindström färglitografi

Budhistorik (17 bud)
1392574
1392573
1392564
950
1392564
900
1392493
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.