Hans Viksten oljemålning

258416

VIKSTEN, Hans (1926-1987): "Ateljén med min vresiga kamin", signerad H Viksten -64S, olja på duk, 80x60 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Hans Viksten oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1392893
550
1392616
500
1387001

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.