Hans Viksten oljemålning

258415

VIKSTEN, Hans (1926-1987): Komposition, signerad H Viksten -67V, olja på duk, 60x90 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Hans Viksten oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1391550
2 800
1390666
2 600
1390132
2 400
1390131
1390130

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.