Jens Sinding Christensen oljemålning

258412

SINDING CHRISTENSEN, Jens (1888-1980): Båtar i hamn, monogramsignerad, olja på duk, 50x70 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Budhistorik (11 bud)
1388746
1388864
750
1388746
700
1388863
650
1388746
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.