Skulptur Lisa Larsson

258409

SKULPTUR, stengods, Lisa Larson (född 1931), "Plocka äpplen", signerad och daterad Lisa Larson -01, höjd inklusive träsockel 26 cm

backsidan med smärre nagg

Keramik/Porslin, Konst, Skulptur

Monter 16

Skulptur Lisa Larsson

Budhistorik (6 bud)
1384927
1384905
1384630
500
1384045
1384039

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.