Ljuskrona nyklassicistisk stil

258405

LJUSKRONA, nyklassicistisk stil, 1900-tal, för 5 ljus, mässingsstomme, olikslipade prismor, höjd ca 75 cm

Smärre skador

Belysning, Ljuskronor

Rum 4

Budhistorik (5 bud)
1389007
450
1388191
1389005
1388191
1387865

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.