Bord med dekor av pärlstav

258404

SOFFBORD, LAMPBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, dekor av pärlstav, soffbord, fanér i valnöt och röd bok, höjd ca 56,105x6, lampbordet i mahognyfanér, höjd ca 52, 60x40 cm

Bruksslitage

Rum 8

Bord med dekor av pärlstav

Budhistorik (2 bud)

1389153
1388574

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.