Regis Bouvier de Cachard oljemålning

258402

BOUVIER DE CACHARD, Régis (född 1929): Stilleben med påskliljor, signerad och daterad de Cachard -62, olja på duk, 74x99 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (16 bud)
1392801
4 200
1392802
1392801
3 800
1392800
3 600
1392795
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.