Punschmuggar i silver

258397

PUNSCHMUGGAR, 4+4 st, silver, 1960-tal, invändigt förgyllda, vikt ca 257 g

Några med inskription

Silver

Monter 15

Punschmuggar i silver

Budhistorik (3 bud)

1384121
700
1384921
700
1384121
600

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.