Gueridon i bonad och träskuren dekor

258395

GUERIDON, bonad och träskuren dekor, höjd 146 cm
Proveniens: Häringe slott

Enstaka skador

Rum 2

Budhistorik (6 bud)
1386748
1 400
1388359
1 300
1386748
1388358
1386748

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.