Golvljusstake i smide

258394

GOLVLJUSSTAKE, för stearinljus, smide, höjd 163 cm
Proveniens: Häringe slott

Skador

Belysning, Ljusstakar

Rum 4

Golvljusstake i smide

Budhistorik (7 bud)
1388341
1388340
950
1388176
900
1387944
700
1385638
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.