Madeleine Pyk litografi

258393

PYK, Madeleine (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk, 101/250, färglitografi, 68x49 cm

Fack 12

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (18 bud)
1388583
1388576
1 900
1388566
1 800
1388418
1 700
1388413
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.