Lennart Nilsson fotografi

258392

NILSSON, Lennart (född 1922) Ormbunke, signerad och daterad Lennart Nilsson 1982, färgfotografi, 60x40 cm
LITTERATUR: "Lennart Nilsson, Hans livs bilder" sid 202-203

Konst, Fotografi

Fack 1

Lennart Nilsson fotografi

Budhistorik (17 bud)
1388388
1388170
1388387
1388170
900
1384765
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.