Felice Giordano oljemålning

258391

GIORDANO, Felice (1880-1964): Motiv från Capri, signerad, olja på duk, ca 49x70 cm

Smärre färgbortfall

Ändringar/tillägg
Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 9

Felice Giordano oljemålning

Budhistorik (26 bud)
1388357
6 800
1387620
6 600
1388356
6 400
1387620
6 200
1388355
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.