Skänk 1800-tal

258390

SKÄNK, 1800-tal, furu, två lådor, skåpspar med bakomliggande inredning i form av hyllplan och lådor

Lösa listdelar till krönet medföljer, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken

Rum 5

Skänk 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
1388650
1388651
1 400
1388650
1 300
1388649
1388199

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.