Nils Janzon oljemålning

258387

JANZON, Nils (1850-1926): Kärleksbrevet, signerad och daterad 1888, olja på duk, ca 46x37 cm

Dukhål och ytskador

Konst, Måleri

Fack 3

Nils Janzon oljemålning

Budhistorik (20 bud)
1386850
1388343
1 400
1386850
1 300
1388342
1386850

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.